Повірка лічильника води без демонтажу

Вартість повірки без демонтажу у місті Києві:

ТЕПЛО АКВА БУД є офіційною підрядною організацією КК “Центр Комунального Сервісу”

 
513
512
501
*Повірка відбувається без зняття лічильників та порушення пломб.
Група компаній ТЕПЛО АКВА БУД є офіційною підрядною організацією КК “Центр Комунального Сервісу”, що не тільки забезпечує відповідний рівень виконання робіт, а і розширює спектр послуг для наших клієнтів.
 
Додатково пропонуємо послугу КЛІЄНТ СЕРВІС, що включає в себе внесення інформації про повірку до біллінгових систем ПрАТ “АК “ВОДОКАНАЛ”” та КП “КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО”
 
За результатами обробки параметрів роботи засобів вимірювальної техніки видається «Свідоцтво про повірку» або «Довідка про непридатність».
 

Спосіб отримання результатів повірки:

  • послуга КЛІЄНТ-СЕРВІС - результати повірки будуть внесені до  програмного комплексу виконавців послуг (ПрАТ "АК Київводоканал", КП "Київтеплоенерго"), доставка здійснюється в поштову скриньку Замовника за адресою, що зазначена в  п.1  цього  Договору (безкоштовно) протягом 45-ти робочих днів від дати оплати. Телефон для довідок (044) 247-40-40 п.4 
  • особисто в офісі ТЕПЛО АКВА БУД через 15-20 робочих днів від дати оплати (безкоштовно).
  • у відділенні Нової пошти через 20 робочих днів від дати оплати. 

Що необхідно для проведення повірки?

  • Сантехніка повинна бути повністю справна.
  • В точку роздачі (змішувач, кран і т.п.) вода повинна потрапляти безпосередньо з системи централізованої подачі, а не через додаткове обладнання, яким є, наприклад, бойлер.
  • Дані, що будуть демонструватися лічильником повинні бути видні, що називається, неозброєним оком. Буває, що скло сильно запітніло - такі прилади можуть бути взагалі не придатні для проведення повірки лічильника води.
  • Наявність метрологічної пломби в її первісному стані, тобто не повинно бути ознак пошкодження.
 
Одним з головних умов коректної роботи вимірювального приладу є належним чином обслуговувати. В тому числі, проведення своєчасних перевірок. Необхідно це для того, щоб виключити ймовірність можливої переплати споживачем через несправність лічильника. Адже лічильник крутиться, вважає, а споживач платить гроші тільки виходячи з його свідчень. Але вимірює він кількість спожитої води правильно? Чи не перекручує чи? Саме з цієї причини необхідність проведення періодичних повірок закріплена положеннями закону «Про метрологію та метрологічну діяльність», виходячи з яких рекомендується проводити повірку лічильника води кожні 3 роки. Тим більше це актуально в Україні, і в Києві зокрема, адже про якість води в київських трубопроводах особливо говорити не доводиться. А неякісна вода призводить до виникнення в вимірювальному приладі накопичень опадів, через що показання водоміра можуть значно розходиться з реально спожитим об'ємом води.
 

Розрахувати вартість повірки лічильника води без демонтажу

 
Повірка без зняття лічильника води без демонтажу: терміни і вартість
 
Сьогодні існують технічні можливості проводити повірку лічильника води вельми оперативно і практично без втрати часу. І, що найголовніше для споживача, без демонтажу вимірювального приладу. Для цього використовується «Установка проливна АС-П», яка максимально точно підраховує кількість води, яка проходить по трубопроводу і звіряє її з показниками працюючого лічильника. Таким чином можна визначити, наскільки вимірювальний прилад придатний для подальшої експлуатації. Правила проведення подібної перевірки зчитувача води регламентовані відповідним постановами, а дані, отримані під час процедури, передаються уповноваженому органу, який протягом максимум 10 днів зобов'язаний видати замовнику свідоцтво про проведену повірку лічильника води.
 

Наша компанія спеціалізується на проведенні данного типу робіт. В нашому штаті працюють досвідчені професіонали, тому ми гарантуємо своєчасність та якість виконання робіт за найбільш вигідною ціною.

Наші контактні дані


ТОВ "ТЕПЛО АКВА БУД" - продаж та монтаж лічильників, систем опалення 

+380678910555 | ‎+380990264222 | +380737177007 |

0977073838 | 0737177007

 teploaquabud@gmail.com

0