Повірка лічильників води без демонтажу

Вартість повірки без демонтажу у місті Києві:

 
*Повірка відбувається без зняття лічильників та порушення пломб.

Група компаній ТЕПЛО АКВА БУД є офіційною підрядною організацією ТОВ “ЗРУЧНО ТУТ” , що не тільки забезпечує відповідний рівень виконання робіт, а і розширює спектр послуг для наших клієнтів.

 
Додатково пропонуємо послугу КЛІЄНТ СЕРВІС, що включає в себе внесення інформації про повірку до біллінгових систем ПрАТ “АК “ВОДОКАНАЛ”” та КП “КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО”
 
За результатами обробки параметрів роботи засобів вимірювальної техніки видається «Свідоцтво про повірку» або «Довідка про непридатність».
 

Спосіб отримання результатів повірки:

  • послуга КЛІЄНТ-СЕРВІС - результати повірки будуть внесені до  програмного комплексу виконавців послуг (ПрАТ "АК Київводоканал", КП "Київтеплоенерго"), доставка здійснюється в поштову скриньку Замовника за адресою, що зазначена в  п.1  цього  Договору (безкоштовно) протягом 45 днів від дати оплати. Телефон для довідок +38 (044) 233-23-04.
  • особисто в офісі ТЕПЛО АКВА БУД через 14 днів від дати оплати (безкоштовно).
  • у відділенні Нової пошти через 14 днів від дати оплати. 

Що необхідно для проведення повірки?

  • Сантехніка повинна бути повністю справна.
  • В точку роздачі (змішувач, кран і т.п.) вода повинна потрапляти безпосередньо з системи централізованої подачі, а не через додаткове обладнання, яким є, наприклад, бойлер.
  • Дані, що будуть демонструватися лічильником повинні бути видні, що називається, неозброєним оком. Буває, що скло сильно запітніло - такі прилади можуть бути взагалі не придатні для проведення повірки лічильника води.
  • Наявність метрологічної пломби в її первісному стані, тобто не повинно бути ознак пошкодження.
 
Одним з головних умов коректної роботи вимірювального приладу є належним чином обслуговувати. В тому числі, проведення своєчасних перевірок. Необхідно це для того, щоб виключити ймовірність можливої переплати споживачем через несправність лічильника. Адже лічильник крутиться, вважає, а споживач платить гроші тільки виходячи з його свідчень. Але вимірює він кількість спожитої води правильно? Чи не перекручує чи? Саме з цієї причини необхідність проведення періодичних повірок закріплена положеннями закону «Про метрологію та метрологічну діяльність», виходячи з яких рекомендується проводити повірку лічильника води кожні 3 роки. Тим більше це актуально в Україні, і в Києві зокрема, адже про якість води в київських трубопроводах особливо говорити не доводиться. А неякісна вода призводить до виникнення в вимірювальному приладі накопичень опадів, через що показання водоміра можуть значно розходиться з реально спожитим об'ємом води.
 

Повірка лічильників води без демонтажу

Для економії коштів та зменшення витрат на комунальні послуги багато людей встановлюють у своїй оселі прилади обліку. Лічильники, які вказують обсяг використаної води, називаються водомірами. Відповідно до вимог українського законодавства (закон «Про метрологію та метрологічну діяльність») всі водоміри підлягають обов'язковій повірці, яка дозволяє встановити придатність приладу до подальшого використання. Лічильник визнається придатним, якщо його метрологічні характеристики не виходять за допустимі межі.

Компанія "ТЕПЛО АКВА БУД" пропонує послугу «повірка лічильників води без демонтажу». Вам не доведеться знімати прилад і нести його в лабораторію. Зекономте свій час і гроші!

Як часто потрібна повірка лічильників води

Дізнатися міжповірочний строк можна безпосередньо у паспорті приладу. Зазвичай перевірку необхідно робити раз на 4 роки, проте для деяких видів лічильників процедуру проводять навіть частіше (кожні три роки). Перегляньте документи, які йдуть у комплекті з приладом, фірма-виробник зазвичай вказує рекомендовану періодичність.

Зверніть увагу на те, що провести повірку лічильників потрібно до контрольного строку. В іншому випадку показання лічильника будуть вважатися неправдивими. Квартировласника змусять заплатити за воду за усередненими тарифами. І ще один важливий момент - якщо на лічильнику були випадково пошкоджені контрольні знаки або пломби, потрібно зробити позапланову перевірку.

Вигідна пропозиція від "ТЕПЛО АКВА БУД"

Довірте клопітке завдання професіоналам! Досвідчені майстри "ТЕПЛО АКВА БУД" недорого виконають перевірку лічильника без демонтажу. Вам не доведеться турбуватися про випадково пошкоджену плитку під час демонтажу або порив старої труби. Кваліфіковані фахівці впораються з поставленим завданням максимально швидко і якісно. 

Розрахувати вартість повірки лічильника води без демонтажу

 
Повірка без зняття лічильника води без демонтажу: терміни і вартість
 
Сьогодні існують технічні можливості проводити повірку лічильника води вельми оперативно і практично без втрати часу. І, що найголовніше для споживача, без демонтажу вимірювального приладу. Для цього використовується «Установка проливна АС-П», яка максимально точно підраховує кількість води, яка проходить по трубопроводу і звіряє її з показниками працюючого лічильника. Таким чином можна визначити, наскільки вимірювальний прилад придатний для подальшої експлуатації. Правила проведення подібної перевірки зчитувача води регламентовані відповідним постановами, а дані, отримані під час процедури, передаються уповноваженому органу, який протягом максимум 10 днів зобов'язаний видати замовнику свідоцтво про проведену повірку лічильника води.
 

Наша компанія спеціалізується на проведенні данного типу робіт. В нашому штаті працюють досвідчені професіонали, тому ми гарантуємо своєчасність та якість виконання робіт за найбільш вигідною ціною.

Наші контактні дані


ТОВ "ТЕПЛО АКВА БУД" - продаж та монтаж лічильників, систем опалення 

+380678910555 | ‎+380990264222 | +380737177007 |

0977073838 | 0737177007

 teploaquabud@gmail.com

0