0
‎+380678910555 ‎+380990264222 +380737177007 teploaquabud@gmail.com

    6.jpg  promivka2.jpg

Без відповідного обслуговування і профілактики - водогрійні котли, теплообмінники виходять з ладу через утворення вапняних відкладень на нагрівальних елементах і наросту в трубах.

Все це призводить до зменшення терміну служби обладнання, і, як правило - техніка перестає працювати в період інтенсивної експлуатації, тобто на початку опалювального сезону. Через що обладнання виходить з ладу? Низька якість води, підвищений вміст в ній солей кальцію, магнію, що знижує їх теплопередаючі характеристики і загальну продуктивність.

Ми рекомендуємо проводити профілактику систем щорічно - своєрідним сигналом про необхідність профілактичного обслуговування теплообмінника служать ослаблення напору і погіршення теплопередачі. У цій статті ми розповімо, як правильно здійснювати промивку теплообмінника, які підводні камені можуть зустрітися і на що звернути увагу при виборі необхідного обладнання для промивки.

Вибір обладнання та реагентів для промивання, на що звернути увагу

Сучасні станції для безрозбірного промивання є ємність зі спеціального матеріалу, кислотостойкого циркуляційного насоса, який здійснює подачу реагенту для промивання в контур теплообмінника, сполучних шлангів - з їх допомогою установка буде приєднуватися до теплообмінника і реагенти будуть закачуватись всередину.

Поради:

1. Установка для промивки повинна підбиратися з урахуванням обсягу системи теплообмінника, яку потрібно промити.
2. Сполучні шланги повинні бути зручними для експлуатації, довгими і мати надійні з'єднання для підключення до теплообмінника (або набір перехідників). Шланг повинен бути виготовлений для відповідного застосування зі спеціального матеріалу - найчастіше це армований PVC. Ніколи не використовуйте садовий шланг або інші не призначені для промивання реагентами підручні засоби.
3. Циркуляційний насос - це серце установки. Від його надійності залежить термін служби мийки та її потужність, що є важливим параметром при виборі. Професійні організації, що займаються промиванням теплообмінників використовують мийки найчастіше італійської та німецької збірки, саме через надійності насоса і якості матеріалів.

Реагенти для промивки

Перед покупкою реагентів, Вам обов'язково потрібно знати матеріал, з якого виготовлений ваш котел або теплообмінник. Не всі концентрати, представлені в продажу можна безпечно використовувати для обладнання, це пов'язано зі стійкістю матеріалів до реагентів, які використовуються при промиванні.

Технологія промивання теплообмінного устаткування одночасно проста і ефективна:

• Приєднати установку мийки до теплообмінника.
• Приготувати розчин потрібного реагенту і по можливості підігріти його до заданої температури.
• Включити установку миття в режим циркуляції згідно з інструкцією по експлуатації, за допомогою реверсу поміняти напрям потоку для більш ретельного промивання.
• Переконатися, що весь осад розчинився (для цього додаються спеціальні тест-набори).
• Нейтралізувати і злити відпрацьований розчин.
• Промити теплообмінник.
• Відключити установку миття від теплообмінника.

Після цього теплообмінник повністю відновлює свої початкові характеристики.

Крім значного підвищення ефективності роботи будь-яких типів теплообмінників, їх промивання збільшує загальний час експлуатації без пошкодження пластин і ущільнюючих прокладок.

 

Для замовлення послуги та отримання детальної консультації, звертайтесь за телефонами:

 ‎+380678910555  ‎+380990264222  +380737177007

Copyright www.webdesigner-profi.de