0
‎+380678910555 ‎+380990264222 +380737177007 teploaquabud@gmail.com

Що необхідно для проведення повірки?

  • Сантехніка повинна бути повністю справна.
  • В точку роздачі (змішувач, кран і т.п.) вода повинна потрапляти безпосередньо з системи централізованої подачі, а не через додаткове обладнання, яким є, наприклад, бойлер.
  • Дані, що будуть демонструватися лічильником повинні бути видні, що називається, неозброєним оком. Буває, що скло сильно запітніло - такі прилади можуть бути взагалі не придатні для проведення повірки лічильника води.
  • Наявність метрологічної пломби в її первісному стані, тобто не повинно бути ознак пошкодження.

     56642525-blue-abstract-background.jpg

 

   Одним з головних умов коректної роботи вимірювального приладу є обслуговувати належним чином. В тому числі, проведення своєчасних повірок. Необхідно це для того, щоб виключити ймовірність можливої переплати споживачем через несправність лічильника. Адже лічильник крутиться, вважає, а споживач платить гроші тільки виходячи з його свідчень. Але вимірює він кількість спожитої води правильно? Чи не перекручує? Саме з цієї причини необхідність проведення періодичних повірок закріплена положеннями закону «Про метрологію та метрологічну діяльність», виходячи з яких рекомендується проводити повірку лічильника води кожні 4 роки. Тим більше це актуально в Україні, і в Києві зокрема, адже про якість води в київських трубопроводах особливо говорити не доводиться. А неякісна вода призводить до виникнення в вимірювальному приладі накопичень опадів, через що показання водоміра можуть значно розходиться з реально спожитим об'ємом води.

56642525-blue-abstract-background - Copy.jpg

Повірка без зняття лічильника води без демонтажу: терміни і вартість

 
       Сьогодні існують технічні можливості проводити повірку лічильника води вельми оперативно і практично без втрати часу. І, що найголовніше для споживача, без демонтажу вимірювального приладу. Для цього може використовуватися, наприклад, «Установка проливна АС-П», яка забезпечує максимально точний підрахунок проходить по трубопроводу води і звірку її з показаннями працюючого лічильника. Таким чином можна визначити, наскільки вимірювальний прилад придатний для подальшої експлуатації. Правила проведення подібної перевірки зчитувача води регламентовані відповідним постановами, а дані, отримані під час процедури, передаються уповноваженому органу, який протягом максимум 10 днів зобов'язаний видати замовнику свідоцтво про проведену повірку лічильника води.
Наша компанія спеціалізується на проведенні подібних робіт, у нас в штаті працюють досвідчені професіонали, тому ми можемо гарантувати проведення своєчасної перевірки і за найбільш вигідною ціною.

У чому особливість повірки лічильника води без демонтажу?

 
      Глобально методи повірки лічильника води поділяються на знімний, коли лічильник повністю демонтується і забирається на певний термін, і перевірку без демонтажу. Це означає, що в квартиру приїжджає фахівець з відповідним обладнанням, і виробляє процедуру перевірки безпосередньо на місці.
Важливо, що при цьому вимірювальний прилад залишається, його ніхто не чіпає, пломби не знімає, і він як працював, так і продовжує працювати протягом всієї процедури. Зрозуміло, для більшості киян другий метод більш кращий, хоча б з тієї причини, що перевірка зі зняттям лічильника супроводжується виникненням додаткових турбот і витрат часу для власника лічильника. Оскільки доведеться як мінімум проводити повторну установку водоміра. Не кажучи вже про необхідність відносити лічильник в Розрахунковий департамент, де в будь-якому випадку не обійдеться без необхідності стояти в черзі. А крім того, за відсутності лічильника під час проведення віддаленої повірки лічильника води буде нараховуватися обсяг води виходячи з середньомісячних показників, що може привести до необхідності в подальшому коригувати ці дані. Тому перевірка на дому за сукупністю фінансових і тимчасових витрат обходиться досить недорого.
 
 
                                       За детальною інформацією, звертатись за телефонами:

                 ‎+380678910555  ‎+380990264222  +380737177007  teploaquabud@gmail.com

                                                                      

Copyright www.webdesigner-profi.de